Yoga
Assistive devices, equipment and accessories!
-
Yoga Knee/Elbow Pads Support
Regular price From $15.42Regular priceUnit price / perSale price From $15.42 -
Yoga Accessories Set
Regular price $36.00Regular priceUnit price / perSale price $36.00 -
Perfect Positioning Yoga Mat
Regular price From $37.02Regular priceUnit price / perSale price From $37.02 -
Peanut Fitness Ball
Regular price $14.40Regular priceUnit price / perSale price $14.40
Nutrition Tools
-
Scale & Remote Monitoring Subscription
Regular price From $199.99Regular priceUnit price / perSale price From $199.99 -
The GLP-1 Package
Regular price $325.00Regular priceUnit price / perSale price $325.00 -
Meal Prep Delivered to You (NYC Only)
Regular price $88.99Regular priceUnit price / perSale price $88.99
Exercise Tools
-
Lumbar Pad Spine Correction
Regular price $19.54Regular priceUnit price / perSale price $19.54 -
Scale & Remote Monitoring Subscription
Regular price From $199.99Regular priceUnit price / perSale price From $199.99 -
Medical Fitness Training Sessions
Regular price From $149.99Regular priceUnit price / perSale price From $149.99 -
Full Intake + Personalized Health Plan
Regular price $499.99Regular priceUnit price / perSale price $499.99
Endocrinology Tools
-
Medical Fitness Training Sessions
Regular price From $149.99Regular priceUnit price / perSale price From $149.99 -
Body Composition Analysis
Regular price $150.00Regular priceUnit price / perSale price $150.00 -
Scale & Remote Monitoring Subscription
Regular price From $199.99Regular priceUnit price / perSale price From $199.99 -
The GLP-1 Package
Regular price $325.00Regular priceUnit price / perSale price $325.00
neXendo wellness branded merch
-
Two-tier Bento Box
Regular price $18.99Regular priceUnit price / perSale price $18.99 -
PLA Bento Box with Band and Utensils
Regular price $25.99Regular priceUnit price / perSale price $25.99 -
Duffel Bag
Regular price From $64.99Regular priceUnit price / perSale price From $64.99 -
Spiral Notebook - Ruled Line
Regular price $13.42Regular priceUnit price / perSale price $13.42